Loading...

Kurumsal

REFERANS YAYINLARI
ANASAYFA / SAYFALAR / Kurumsal

HAKKIMIZDA

Bu ilkeyle yola çıkan REFERANS Yayınları, neyi niçin yaptığını bilen, alanında profesyonel ekiple 2001'de eğitim faaliyetlerine başlamış, LGS_&_YKS alanındaki kitaplarıyla yayın hayatına hızlı ve iddialı bir giriş yapmıştır.

Yayıncılık hayatında geçen süre içinde on binlerce öğrenciyi hayalindeki lise ve üniversiteyle buluşturan REFERANS Yayınları, günümüzde ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite hazırlık alanlarındaki yayınları ile ülkemizin eğilim ve öğretim faaliyetlerine katkı sağlamak amacıyla faaliyet göstermektedir.

Yayınlarında bilimsel ve güncel gelişmelerden asla taviz vermeyen REFERANS Yayınları, güncel müfredata uygun, tamamen orjinal, sınav konuları ile bire bir uyumlu sorulardan oluşan kaynakları sayesinde eğitimli genç nesillerin yetişmesine katkı sağlamaktan kıvanç duymaktadır.

Toplumumuzun en değerli varlığının genç nesiller olduğu inancıyla yayın hayatına başlayan REFERANS Yayınları, her geçen gün büyüyen ve güçlenen eğitim kadrosu ve alt yapısı ile ülkemizin eğitim sektörünün önemli kurumlarından biri haline gelmiş bulunmakladır.

En değerlilerimizin "evlatlarımızın" başarısında; eğitimli bireyler olma yolundaki süreçte güven, kalite ve azimle onlara REFERANS olmaya devam edeceğiz...

81
İL
352
BAYİİ
9303
KİTAP
62975
SORU

Bizim için ne söylediler?

Sitemizdeki kitaplar içerisinde %100 hatasız soru olan nadir serilerin yayıncısı...

kitapseç

Bizim için ne söylediler?

Hem öğrencilerimiz hem öğretmenleriniz en büyük yardımcısı netto serisi için teşekür ederiz.

Büyük Başarı Dershanesi

Bizim için ne söylediler?

Çalıştığım firmalar içindeki en doğru yayın evi

Hasan VATAN, Matematik soru bankası yazarı